Tıkanıklık Açma Nasıl Olur ?

Tıkanıklık Açma Nasıl Olur ?

Tıkanıklık Açma Nasıl olur, servisi alanında da hizmet veren Bera Tesisat, birçok servis aracı ve güvenilir ekipleri ile kırma dökme işlemi olmadan tuvalet tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı, pimaş, rögar ve kanal tıkanıklığı açma hizmetlerini vermektedir. İstanbul Avrupa Yakası ve İstanbul Anadolu yakasında hizmet veren Bera Tesisat internet sitesinden ve telefon numaralarımızdan hizmetlerimiz, onarım sürelerimiz ve fiyatlandırmalarımız hakkında geri bilgi alabilirsiniz.

Tıkanan Tuvalet Nasıl Açılır ?

Tıkanan tuvaletler neden ve nasıl tıkandığını anlaya bilmek için kameralı görüntüleme cihazları kullanılması gerekmektedir. Bu yüksek teknolojik cihazlar sayesinde tıkanıklık aşamaları ve tespiti sağlanmaktadır. Bu cihazlar sayesinde tıkanıklık olan bölgeye ve probleme karşı müdahale işlemi yapılmaktadır. Kırma ve dökme işlemi olmadan yaşamış olduğunuz problemi kısa zamanda çözüm sunulmaktadır.

Tıkalı Boru Nasıl Açılır ?

Yaşam alanlarımızda en sık karşılaştığımız sorunların başında su tesisatı borularında yaşanan tıkanıklıklar gelmektedir. İnsanların yaşamış olduğu bu sorun hayatlarımızı tam anlamıyla kâbusa çeviriyor. Yaşamış olduğunuz bu problemin en güvenilir çözümü Bera Tesisat firmamızdan hizmet almaktan geçmektedir. İstanbul Anadolu Yakası ve İstanbul Avrupa Yakasında hizmet veren Bera Tesisat, teknolojiyi yakından takip ederek en güvenilir hizmetleri tecrübeli ekipleri ile müdahale edip sonuca kavuşturuyor. Kullanmış olduğumuz robotik cihazlar ile yaşanan bütün problemleri çok kısa bir zaman dilimi için düşük maliyette çözmektedir.

Tıkanan Lavabo Nasıl Açılır ?

Lavabo tıkanıkları, lavabolara atılmış olan yağlı yemek artıkları, çay çöpleri gibi katı cisimlerin gider borularını tıkamasından dolayı tıkanmaktadır. Teknolojiyi yakından takip eden Bera Tesisat son teknolojik robot cihazlar ile hızlı bir şekilde lavaboları kolaylıkla açıyor. Kameralı görüntüleme cihazlarımız ile tıkanan lavabo ve giderleri görüntüleye biliyoruz. Bu sayede hasar tespit işlemleriniz hızlıca sağlanıyor ve onarım süreciniz çok kısa zaman dilimi içerisinde gerçekleşmiş oluyor. Yapmış olduğumuz tüm işlemleri makine ve tecrübeli ustalar sayesinde tarafınıza raporlamasını da yapmaktayız.

Pimaş Tıkanıklığı Nasıl Açılır ?

Pimaş borularının tıkanıklıklarını kimyasal ve mekanik çözümler mevcuttur. Kimyasal olarak çözülen tıkanıklıklar marketlerden ve birçok yerden ulaşma şansınız bulunmaktadır. Probleminizi kısa zaman içinde çözeceği gibi uzun zaman dilimi içerisinde sizlere problemi tekrar gün yüzüne çıkaracaktır. İkinci çözüm yönetimi ise robotik cihazlar ile sağlanan çözümdür. Teknolojik cihazlar arıza tespiti ve pimaş temizleme işlemi yaptığı için deforme olan ürünlerin onarımı da sağlanacağı gibi kesin çözüm sunarak ilk günkü kullanım performansına ulaştırmaktadır.

Tıkanıklık Açarken Kullandığımız Cihazlar

  • Tıkanıklık ve deforme olan problemleri görüntülemek için kameralı görüntüleme cihazları kullanılmaktadır.
  • Kullanılan cihazların ebatları ve aparatları farklı olup tüm cihaz türleri kullanılmaktadır.
  • Uzun hatlar da bulunan tıkanıkları açmak için, sinyal bulucu cihazlar kullanılmaktadır.
  • Tıkanan tüm boru hatlarının yıkanması ve ilk günkü halini alabilmek için basınçlı ve tazik gönderen cihazlar kullanılmaktadır.

Bera Tesisat ile Tıkanıklık Açma


Neden Bera Tesisatı Tercih Etmeliyim?

Tıkanıklık Açma problemi birçok tesisat ve atık su gider sistemine zarar verebilmektedir. Bu zarardan dolayı, onarım zamanı ve yaşamış olduğunuz problemin boyutu değişiklik gösterebilmektedir. Bera Tesisat, uzman ekiplerimiz ve teknolojik aletlerimiz ile kısa zaman içerinde Tıkanıklığın yaşandığı alana ulaşarak keşiflerimiz sonucunda maliyet ve onarım analizi yapartadır. Bu sayese de sizlere ücretsiz teklif sunmaktayız. Bera Tesisatın bu tekliflerimizden, hizmetlerimizden faydalanmak için iletişim adreslerimizden 7/24 bilgi alabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now Button