SU KAÇAK TESPİTİ NASIL OLUR?

kirmadan-su-kacak-tespiti-nasil-olur

SU KAÇAK TESPİTİ NASIL OLUR?

Su kaçak tespiti nasıl olur sorusuna engin tecrübeleri ile araştıran Bera Tesisat İstanbul’da hizmet veren Su kaçağı tespiti yapan ve tamiratını yapan sektörlerin öncüleri arasında gelen bir Su Tesisat firmasıdır. Otuz yılı aşkın deneyimli ustalar ve son teknolojik ürünleriyle evinizdeki işyerinizdeki Su Kaçağına Kırmadan Dökmeden nokta tespit yaparak teknolojik su kaçak tespit cihazlar ile Su Kaçağın yerini belirler ve ardından deneyimli Su Tesisat ustalarımız tarafından Su Kaçak onarımı ve tamir sağlanmaktadır.

SU KAÇAĞI NE DEMEK?

Evinizde, işyerinizde temiz ve kirli olmak üzere sıcak, soğuk su döngüler Su Tesisatı boruları tarafından sağlanmaktadır. Bu döngüyü sağlayan su borularında oluşan küçük, büyük herhangi bir delik, genleşme ya da patlama sonucunda borunun dışına su çıkışı olmaktadır. Bu yaşanan olaya Su kaçağı yani su sızıntısı denir. İstanbul ve çevresinde bulunan büyük kenteler de eski tip yapıların fazla olmasından dolayı bu Su Sızıntı ve Su kaçak tespiti nasıl olur nedeni çok daha fazla görülmektedir. Bu durumdan bağımsız olarak tecrübesiz ustaların hatalı işlemleri sonucunda da Su Kaçağı meydana gelmektedir. İSTANBUL KIRMADAN SU KAÇAK TESPİTİ, Bera Tesisat tarafından onarılmaktadır.

 

SU KAÇAĞI OLDUĞUNU NASIL ANLARIZ?

*Duvardan ve Zeminden Pis Su ve Temiz Su gelir.

*Alt kata Su sızıntısı olur ve gözle görülebilir hasar meydana getirir.

*Zeminde gözle görülmeyen çatlaklar olmasına rağmen su görülür.

*Duvarlarda ve tavanda sarı ve benzeri su lekeleri görülür.

*Duvarlarda şişme, kabarıklık meydana geldiği görülmektedir.

*Rutubet oluşumunda en belirgin sonuç Su kaçaklarıdır.

 

Yukarıda yazılı olanlar Su Kaçağının başlıca nedenlerindendir. Bu belirtilerde sizin evinizde, işyerinizde ve yaşam, kullanım alanlarınızda tespitiniz olursa İstanbul Avrupa ve İstanbul Anadolu Yakasından Hizmet veren Bera Tesisat onarım ve garantili şekilde tesliminizi sağlamaktadır.

 

SU KAÇAĞIM NE KADAR SÜREDE TAMİR EDİLİR?

İstanbul Su Kaçağı ve onarımı için ulaşabileceğiniz birçok tesisatçı firması bulunmaktadır. Bu firmalar vermiş olduğu hizmet şartları ile çeşitli şekilde sizlere onarım ve işçilik için ücret, zaman geri bildirimi vermektedir. İstanbul Avrupa ve İstanbul Anadolu Yakasında Hizmet veren Bera Tesisat keşif ve tespit ile ilgili olarak kesin bilgi vere bilmek için çeşitli tetkik ve inceleme sonucunda detaylı bilgi alış verişinde bulunmaktadır. Bunun için uzman ekiplerimiz tarafından yönlendirdiğimiz servis araçları sizlerin onarım ve süre açısından daha detaylı dönüşler sağlamaktadır. Su Kaçak Ne Kadar Sürede Tamir Edilir sorusuna bu inceleme sonucu ulaşılabilmektedir. Bahçe, banyo, tuvalet, kanalizasyon, çatı ve birçok suyun bulunduğu ve kullanıldığı alanda Su Kaçakları için onarım süreleri farklılık göstere bilmektedir. Bu bağlamda keşif vaz geçilmez bir sonuç olacağı anlaşılmaktadır.

istanbul-su-kacak-tespiti
istanbul-su-kacak-tespiti

  1. Mustafa diyor ki:

    Gerçekten hızlı ve anlayışlıydılar çalışanlarınıza teşekkür ediyorum hemen geldiker vetemiz etrafı dağıtmadan işlerini yaptılar

  2. İrem diyor ki:

    Aradıktan yarım saat sonra geldiler ve cihazları sayesinde sanırım sızıntıyı bulup tamir etmeleri bir saat sürmedi teşekkür

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now Button