PETEK TEMİZLEME NASIL OLUR?

PETEK TEMİZLEME NASIL OLUR?

PETEK TEMİZLEME NASIL OLUR?

Petek temizlemede en bilindik firmaların başında gelen Bera Tesisat son teknolojik malzemeleri ve ekipmanları sayesinde peteklerinizde uzun ömürlü kalıcı çözümler sağlar. Petek ve ısınma ile ilgili olarak günlük yaşam alanlarınız da sorunların başlıca belirtileri Peteklerin yarısı ısınır yarısı ısınmaz veyahut evinizdeki Peteklerin arasında hiç ısıtmayan problemidir. Bunun için belirli başlı problemler ile geçmiş tecrübelerimiz ile saplamamız ve çözüme kavuşturmamız deneyimli ve uzman ekipleri bünyesinde barındıran Bera Tesisat için oldukça hızlıdır. Uzman ekiplerimiz sayesinde yaşamış olduğunuz problemleri online olarak tarafımıza iletmeniz ve bildirmeniz durumunda yaşamış olduğunuz problem için online çözüm önerileri sunmaktayız. Çözümlerimiz için uzman ekiplere ihtiyaç duymanız halinde gereken desteği 7/24 iletişim araçlarımızı kullanarak sağlamaktayız. Yüksek ısı ve düşük gider olarak cebimizi ve yaşam konforumuz için çok önem araz eden petek ısıtmama problemi Petek Temizleme işlemleri ile çözüme kavuşmaktadır.

 

PETEK TEMİZLİĞİ YAPTIRMASSAM NE OLUR?

Petek temizliğini düzenli aralıklarla yapılmaz ise eviniz yeterince ısınmaz. En büyük etkileri de faturalardır. Ortalama olarak kirli ve bakımsız peteklerde oluşan ısı kayıpları yüzde elliden fazla görülmektedir. Bunların yanı sıra petek iç tesisatında Tesisatçı ve ürün hatalı tıkanıklıklarda neden olabilir. Isıtmayan Peteklerin gideri aylık fatura performans olarak değerlendirildiğinde yüzde elli fazla fatura ödemenize neden olmaktadır. Yüksek kombi ve doğalgaz yakıtı az ısınma verimi gider açısından ceplerimize ciddi kazanç ve zarar olarak yansıdığı tecrübe ve denemeler ile sabit olarak görülmüştür.

PETEK TEMİZLEME İŞLEMİ NE KADAR SÜRER?

Petek temizleme işlemi tecrübe ve iş bilinirliği noktasına dayanmaktadır. Ev, işyeri ve yaşam alanlarınızda bulunan peteklerin boyu ebattı ve kaç adet olduğunu göre zaman farklılık göstermektedir. Ortalama bir Petek Temizleme işlemi 8 ile 10 dakika arasında sürmektedir. Yapılan işlemler bu konuda firmadan firmaya farklılık göstere bileceği gibi firmaların kullanmış oldukları cihazların performansına göre de farklılık göster bilmektedir. İstanbul Avrupa ve İstanbul Anadolu Yakasında Hizmet veren Bera Tesisat, yüksek teknolojik cihazlar ile Petek Temizleme işlemleriniz için ortalamaların altında bir zaman ve kalite güvencesi vermektedir.

 

NEDEN BERA TESİSAT İLE PETEK TEMİZLİĞİ YAPTIRMALIYIM?

Bera Tesisat İstanbul’da 1980 den belli Tesisat sektöründe sayısız hizmet vermiştir ve vermeye devam etmektedir. Yapmış olduğumuz anlaşmalar ile tüm Türkiye ve Yurt dışı markalı firmalar ile iş birliklerimiz devam etmektedir. Yüksek sürüm düşük maliyet kaliteli hizmet anlayışı ile sektörün içinde bulunan Bera Tesisat, bu anlamda sizlere hizmet ve tecrübe sunmaktadır. Bizi biz yapan başlıca nedenlerin başında deneyim, son teknoloji cihazlarımız gelmektedir. Bera Tesisat olarak yapmış olduğumuz tüm işler de güven ve kalite odaklı çalıştığımız için siz müşterilerimize birçok alanda olduğu gibi Petek Temizleme alanında garanti vermekteyiz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now Button