Kanal Açma

Robotla tıkalı kanal açma işlerinizde kameralı sistemler ile çözüm sunmaktayız. Uzun yıllar kullanılan kanalizasyon boruları tıkana bilmektedir. Kameralı sistemler ile boruların içleri incelenerek, kanalizasyon arızaların tespiti sağlanıp çözümler üretiyoruz. Bera Tesisat ‘ın kanalizasyon ustaları kanal açma işlemlerini kısa zamanda çözüme kavuşturmaktadır.
Kanal Açma Fiyatları Kanal açma atık su tesisatlarından kanalizasyonlara iletilen atıkların tıkanıklık oluşmasından kaynaklı çözümüdür. Kanal Tıkanıklığı bazen kanalizasyon borularının tıkanmasından dolayı, bazen de daire içerisindeki mevcut lavabo ve pimaşlarının tıkanmasından dolayı görülür.Bu tıkanıklıklar kanal açma robotları ile incelendikten sonra Bera Tesisat ustalarınca çözülür. Bu işlemler bittikten sonra kanalizasyonlar ve kanal tıkanıklarının oluşturduğu tahribatlar kanal görüntüleme sistemleri tarafından incelenir ve onarımı sağlanır.Kanalizasyon borularında en çok görülen problem göçükler oluşturmasıdır. Boruların yapısı itibari ile plastik maddeler kullanılmasından dolayı kırılgan bir yapıya sahiptir. Toprakların zamanla oturmasından dolayı meydana gelen sıkışma ve yer değişikliği bağlantı kısımlarında ve boruların çatlamasına neden olmaktadır. Bu kısımda döşenen borular ince bir işçilik ile mümkün olmaktadır. Bera Tesisat ile Kanal Açma işlemleri hızlı ve güvenilir şekilde çözüm sağlar. Kanal Tıkanıklığı açma işlemleri gerçekleşmezse binada bulunan daireler ve bina su basması mümkündür. Su taşması sonucu birçok maddi manevi zararlar görülmüştür.
Kanal Yıkama Hizmeti
Kanalizasyon sistemlerini sık kullanan firmalar ve iş yerleri uzun zaman ve sık kullanılmasından kaynaklı kanal tıkanıkları daha çok görülmektedir. Bu problemlerin önüne geçe bilmek için Bera Tesisat Kanal Yıkama Hizmeti sunmaktadır. Kanal Yıkama Hizmeti sayesinde tıkanıkların önüne geçerek işletmeleriniz de zaman kaybına yol açmasının önüne geçe bilirsiniz. Kanal Tıkanıklığı ile Kanal tahribat arasından onarım farkı bulunmaktadır. Kanal Yıkama Hizmeti sayesinde minimum zaman ve maddi kazanç sağlana bilmektedir.

İstanbul Kanal Açma

Günümüzde evlerimizde ve işyerlerimizde karşılaştığımız en büyük sorunlardan bir tanesi de giderlerin tıkanmasıdır. Lavabolarda, banyolarda ve mutfaklarda bu sorunla karşılaşmak mümkündür. Bu gider konuları ise insanlar tarafından pek hoş karşılanmaz. Bu yüzden de bu sorunu biran evvel ortadan kaldırmak isterler. Bera tesisat gibi alanında uzman firmalardan destek alarak bu sorunlarınızı kısa bir süre içerisinde ortadan kaldırabilirsiniz. İstanbul kanal açma işlemi sayesinde bu sorunu kolaylıkla ortadan kaldırabilirsiniz. Günümüz şartlarında gelişen teknoloji sayesinde teknolojik cihazlar yardımıyla bu işlemleri oldukça kısa bir süre içerisinde yapmaktadırlar. Yani hiç endişe etmenize gerek yoktur. Ancak bu kanal işlemlerinin ardından da tekrar olmaması açısında düzenli temizlik ve bakımları da aksatmamak gerekir.

Kanal açma işlemi sayesinde su giderlerinin tıkanıklığı ortadan kaldırılır. Uzman firmalardan hizmet almanız ise bu yüzden çok önemlidir. Aksi takdirde bu işlemden sonra korkulu rüyalarınız tekrardan başlayabilir. Bunun için ise Bera tesisat gibi profesyonel kadrosuyla hizmet veren firmaları tercih etmenizi öneririz. 7/24 kesintisiz hizmetleri sayesinde her an sizlerin yanında olarak sorunlarınızı ortadan kaldırmaktadırlar. Evlerinizdeki gider borularına hiçbir şekilde zarar vermeden bu işlemleri hızlı bir şekilde yaparak sizleri rahata kavuşturmaktadırlar. Tek amaçları siz değerli müşterilerine daima kaliteli ve kesintisiz hizmet sunmaktır. Bunun ardından ise sizlere düşen tek görev temizlik ve bakımlarını düzenli yapmak olacaktır.